K U L T U R A

My name is Bond. James Bond. Pokaz przedpremierowy!

Na ten film fani przygód agenta Jej Królewskiej Mości czeka od dawna. Zapraszamy Was na pokaz przedpremierowy najnowszego filmu Spectre, który zobaczymy podczas mini maratonu filmowego już w środę.

ENEMEF: Minimaraton 007 to spotkanie oko w oko z najsłynniejszym tajnym agentem wszech czasów – zachęca Anna Winsz, współorganizatorka tego wydarzenia – tego wieczoru poznamy intrygujące sekrety misji szpiega z licencją na zabijanie i damy się porwać w wir niebezpiecznych, widowiskowych akcji w walce ze złem.

Na pewno nie zabraknie mocnych emocji, drogich samochodów, pięknych kobiet, dobrego alkoholu i ciętego dowcipu. O wszystko to zadba nie kto inny, jak bezwzględny i magnetyczny Bond. James Bond.

Wyjątkowo najbliższy nocny ENEMEF: Minimaraton 007 odbędzie się w środę 4 listopada Multikinie Malta oraz Multikinie 51. Bilety w cenie od 20 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Na nocny maraton filmowy Minimaraton 007 zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w środę 4 listopada od godziny 19:30.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Monica Bellucci and Daniel Craig in Metro-Goldwyn-Mayer Pictures/Columbia Pictures/EON Productions’ action adventure SPECTRE.
Monica Bellucci and Daniel Craig in Metro-Goldwyn-Mayer Pictures/Columbia Pictures/EON Productions’ action adventure SPECTRE.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz