K U L T U R A Sport

Muzyka łagodzi obyczaje kiboli

Joanna Dzios - rzecznik prasowy KKS Lech Poznań  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Ekranowe przeboje Wojciecha Kilara zabrzmią podczas koncertu z okazji 90-lecia Lecha Poznań. Wykonywać je będzie Orkiestra Filharmonii Poznańskiej pod batutą Marka Pijarowskiego. Na scenie pojawią się również najbardziej zasłużone osoby w historii klubu, które nagrodzone zostaną pamiątkowymi medalami. Dziś rozpoczęła się sprzedaż biletów na to styczniowe wydarzenie.

Joanna Dzios - rzecznik prasowy KKS Lech Poznań Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterTo niepowtarzalna okazja do spotkania ludzi, którzy przez lata budowali historię naszego klubu, dzięki ich pasji i determinacji Lech Poznań jest dziś w grupie największych klubów w Polsce – mówi Joanna Dzios z KKS LECH – bardzo zależy nam na tym, by w tym szczególnym dniu wraz z nami świętowali kibice, którzy na co dzień wspierają nas na stadionie przy ul. Bułgarskiej.

Sprzedaż biletów na ten niezwykły, jubileuszowy koncert rozpoczęła się dzisiaj w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań. Liczba pierwszej partii biletów na to wydarzenie o gwarantowanej, najniższej cenie 60,00 złotych jest ograniczona.

Zapraszamy na  uroczysty koncert z okazji 90-lecia Lecha Poznań Ekranowe przeboje Wojciecha Kilara, który odbędzie się w Auli Uniwersyteckiej w sobotę 14 stycznia o godzinie 18:00.

/

/

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz