K U L T U R A

Munoludy 2013 – trwa głosowanie

MUNOLUDY 2013 grafika  Foto: materiały prasowe

MUNOLUDY 2013 grafika Foto: materiały prasoweJuż po raz trzeci portal Muno.pl sprawdzi, kto rządzi na polskiej scenie klubowej. W plebiscycie Munoludy 2013 można oddać głos na najciekawszych przedstawicieli i promotorów polskiej sceny nowych brzmień naszego kraju. Głosować można do 14 lutego.

To już trzecia edycja, w której głosami internautów przyznane zostaną Nagrody Polskiej Sceny Klubowej. Munoludy to najważniejsze w naszym kraju nagrody polskiego rynku klubowego i festiwalowego. Plebiscyt wystartował w 2011 roku i zbudował silną markę, która nagradza najciekawsze inicjatywy, najlepszych artystów i DJ’ów, profesjonalizm oraz talent twórców i ludzi zajmujących się polską sceną klubową i festiwalową. W roku ubiegłym w głosowaniu wzięło udział około 20 tys. klubowiczów.

Plebiscyt trwa od 23 stycznia do 14 lutego 2014 roku. Chcemy, by jak największa ilość fanów muzyki klubowej wzięła udział w głosowaniu. W tej edycji nastąpiła mała zmiana. Dodaliśmy nową kategorię DJ/Producent Polska Roku 2013, połączyliśmy natomiast w jednej kategorii Artystę i Zespół by rozdzielić występy sceniczne od dj’setów czy live act’ów, które mają swoją specyfikę
– mówi Alex Kubaczewski. Organizatorzy chcą docenić jak największą liczbę twórców, artystów i nagrodzić wyjątkowe wydarzenia.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyjątkowych statuetek Munoludy roku 2013 zwycięzcom nastąpi podczas specjalnej gali, która odbędzie się 22 lutego w Warszawie.

Głosowanie
Do 14 lutego można oddać głos na stronie organizatora www.muno.pl poprzez specjalną ankietę. Nie trzeba się rejestrować, w celu weryfikacji należy pozostawić tylko adres e-mail. Każda osoba może zagłosować tylko jeden raz. Zarejestrowani użytkownicy, którzy oddadzą swoje głosy w plebiscycie, maja szansę na muzyczne nagrody, m. in. płyty, torby, karnety na festiwale i inne gadżety. Z Poznania do statuetki Klub roku nominowane jest klub SQ oraz Projekt LAB. O event roku walczy impreza “This Is Not The End”, która odbyła się w Eskulapie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz