POZnań

MTP z innej strony

Sala Ziemii MTP  Foto: MTP/facebook

Sala Ziemii MTP Foto: MTP/facebookW sieci pojawił się film pokazujący, jak zarząd, pracownicy i wystawcy Międzynarodowych Targów Poznańskich potrafią się świetnie bawić. Na kanwie utworu “Larger Than Life” powstał teledysk.

Chcieliśmy pokazać, że Międzynarodowe Targi Poznańskie to nie tylko biznesowa atmosfera i spotkania profesjonalistów, ale też pasja w działaniu. Targi budują swoją pozycję i przewagę konkurencyjną w oparciu o zespół ludzi, którzy w swoją pracę wkładają serce, czas i energię. Dzięki temu, organizowanym przez nas wydarzeniom zawsze towarzyszą pozytywne, inspirujące emocje i to widać w tym filmie – mówi Iwona Kasprzak-Ciesielska, dyrektor marketingu MTP.

W rolach głównych wystąpili pracownicy MTP, wystawcy, zwiedzający a nawet zarząd firmy. Teledysk był nagrywany podczas targów Budma, Targów Mody Poznań, Cavaliada Warszawa, MotorShow i TTM. Została w nim wykorzystana piosenka “Larger Than Life” autorstwa Pinkzebra. Teledysk dla MTP zrealizowali Maciej Kautz i Kamil Biegański, twórcy poznańskiego teledysku “Happy” do piosenki Pharrella Williama.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz