Centrum

Msza pogrzebowa za Ojca Górę – zamknięte ulice w centrum

Jan Góra OP  Foto: www.lednica2000.pl
Jan Góra OP

Informowaliśmy już o uroczystościach pogrzebowych Ojca Jana, które odbędą się w środę 30 grudnia w Poznaniu i na Polach Lednickich. Spodziewana duża ilość osób wymusza zmiany w organizacji ruchu wokół kościoła Dominikanów.

Przypominamy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu o godzinie 10:30. Już od godziny 9:00 do około 12:30 obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu na ulicach wokół kościoła i w jego pobliżu. Zmiany zostaną wprowadzone na al. Niepodległości, a także na ulicach Libelta, Kościuszki i Wieniawskiego.

Najprawdopodobniej zamknięta zostanie dla samochodów ul. Kościuszki między ul. Libelta a Fredry. Nie będziemy mogli również wjechać w samą ulicę Libelta od strony al. Niepodległości.

Aleja Niepodległości w okolicy kościoła będzie prawdopodobnie przejezdna, choć w razie potrzeby może zostać zamknięty jeden lub wszystkie trzy pasy jazdy po stronie Dominikanów.

Organizatorzy uroczystości wraz z Policją i Zarządem Dróg Miejskich spotykają się w sprawie zmian w organizacji ruchu we wtorek (29.11) przed południem. Podczas tego właśnie spotkania zapadną ostateczne decyzje co do zakresu planowanych zmian.

Pragniemy zwrócić uwagę, że w tym rejonie nastąpią ograniczenia w parkowaniu – informuje Zarząd Dróg Miejskich – mogą wystąpić również dodatkowe zmiany w organizacji ruchu, a o zmianach decydować będzie Policja.

Aleja Niepodległości

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz