Most Jordana ma już 2 latka!

Most Jordana  Foto:

Urodziny mostu, który jest ponoć ulubionym miejscem zakochanych ma już 2 latka! Dlatego w niedzielę (6 grudnia), o godzinie 15.00 rozpocznie się z tej okazji wielkie świętowanie! Miejsce spotkania? Oczywiście most biskupa Jordana od strony Śródki. Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji.

Organizatorzy szczególnie gorąco zapraszają na urodziny mostu dzieci, które też w tym roku obchodziły drugie urodziny. Wspólne zdjęcie na moście z biskupem Jordanem i aniołami będzie wspaniałą ozdobą rodzinnych albumów.

Most Jordana

Jak zaplanować sobie niedzielę z mostem Jordana? Proszę wybrać coś dla siebie:

15:00 – 15:15 powitanie gości przez biskupa Jordana
15:15 – 15:25 wspólne zdjęcie poznaniaków na moście z biskupem Jordanem i aniołami. Na scenie odbywać się będą występy artystyczne
15:15 – 15:45 tańce z gorącej Afryki – Zespół FOLIBA
15:45-16:15 tańce hollywoodzkie – Kamila Górna
16:15 – 16:45 capoiera – Akademia Sztuki Capoiera Poznań
16:45 – 17:15 tańce irlandzkie – Zespół taneczny CELTICA
Ok. 17.30 zakończenie imprezy

Organizatorami 2. urodzin mostu biskupa Jordana są Fundacja Varietae, Rada Osiedla Śródka – Ostrów Tumski – Zawady i Miasto Poznań. “Pokazy tańca z czterech stron świata na Śródce” zorganizowane są w ramach projektu “Sztuka tańca”. Zaproszeni artyści przedstawią repertuar taneczny i muzyczny z czterech kontynentów – taniec afrykański przy dźwiękach tradycyjnych instrumentów afrykańskich, orientalny taniec prosto z Bollywood, a tancerze wykonujący capoierę oraz taniec irlandzki zaproszą widzów do wspólnej zabawy. Pokaz, obok bezpłatnych wyjść kulturalnych do opery oraz warsztatów tanecznych organizowanych w ramach projektu, ma na celu zwiększenie aktywności i zintegrowanie mieszkańców. Dzięki organizowanemu przedsięwzięciu możliwe jest przedstawienie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego, zwłaszcza wśród mieszkańców rewitalizowanych obszarów miasta. Dofinansowanie projektu ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pozwala na bezpłatny udział w warsztatach i wyjściach kulturalnych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz