K U L T U R A

Monty Python ponownie w kinie

Monty Python w Londynie  Foto: Ralph@Larmann.com

Ich absurdalny humor się nie starzeje, a wraz z biegiem czasu staje się jeszcze bardziej trafny. Na początku sierpnia mogliśmy oglądać retransmisję najnowszego przedstawienia słynnej grupy komików pt. Monty Python Jak Żywy (prawie). Wzbogacony o nowe elementy występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Ponownie angielski humor będziemy mogli zobaczyć w piątek w Cinema City.

Monty Python w Londynie Foto: Ralph@Larmann.com/facebookPierwsza pula biletów na londyńskie występ na żywo ekipy Cleese’ego rozeszła się w 44 sekundy. I mimo, iż w Polsce retransmisję ich show można było obejrzeć w aż trzech terminach, zainteresowanie tym wydarzeniem było ogromne.

Dlatego też już 22 sierpnia Pythonowie po raz kolejny wystąpią w kinach sieci Cinema City ze swoim spektaklem. Ministerstwo Głupich Kroków otworzy swoje drzwi dla fanów, którzy chcą zobaczyć „idoli absurdu” jeszcze raz, a także dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli usłyszeć „piosenki drwala” w O2 Arena. Zarówno humor, jak i skecze Grupy Monty Pythona, są ciągle aktualne, a w odświeżonej wersji bawią wszystkich widzów do łez!

Widzowie mogą spodziewać się sztandarowych numerów, takich jak reklamacja „martwej papugi” czy piłkarskiego meczu filozofów, uzupełnionych o specyficzne elementy jak pokazy animacji Terry’ego Gilliama. Wiek nie przeszkadza Pythonom ciągle zachwycać i rozmieszać również widzów w Polsce! Monty Python Jak Żywy (prawie) do zobaczenia 22 sierpnia w kinie Cinema City Poznań Plaza.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz