Sport

#MocniRAZEM dla Kolejorza!

Dlaczego kibicujemy? Na to pytanie nie ma jednej prostej odpowiedzi. W nowym spocie Lecha Poznań pojawiają się odpowiedzi “Bo to tradycja, dobra zabawa, bo Lech Poznań to duma Wielkopolski, a my się nigdy nie poddajemy”. Jednak chyba najważniejsze jest to, że jesteśmy #MocniRAZEM.

Każdy, kto przychodzi na mecze Kolejorza, przychodzi z innych powodów. Dla jednych to kwestia tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, dla innych wyraz regionalnej tożsamości, a jeszcze innych forma rozrywki. Pokazanie różnorodności niebiesko-białych kibiców stało się główną ideą nowego filmu, który od niedzieli można zobaczyć na oficjalnej stronie klubu.

Tworząc nowy spot chcieliśmy pokazać przede wszystkim, że kibice Kolejorza to osoby w różnym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni z różnych grup zawodowych i społecznych – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Działu Promocji i Reklamy Lecha Poznań. Mimo tych różnic, wszyscy mamy jeden wspólny mianownik, jakim jest Lech Poznań. Tę ideę odzwierciedla hasło Mocni Razem, które zadebiutowało w 2015 roku, i o której chcemy przypomnieć nowym filmem – dodaje.

W spocie nie zbrakło odniesień do ważnych dla Lecha wydarzeń, takich jak zdobycie Mistrzostwa Polski i działalności klubu w obszarze szkolenia młodzieży. Film jest także ukłonem w stronę Wielkopolski i jej historii, o czym świadczy ujęcie prezentujące biało-czerwoną rozetę Powstania Wielkopolskiego. Autorzy nie zapomnieli również o kibicach, efektownych oprawach meczów i ich europejskiej wizytówce “Do the Poznań”.

25. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Legia Warszawa (najlepsi kibice na świecie)

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz