K U L T U R A

Męskie Granie 2017 w Poznaniu!

Tegoroczna trasa koncertowa Męskiego Grania rozpocznie się w Poznaniu już w najbliższą sobotę. Koncert odbędzie się na poznańskiej Cytadeli.

Męskie Granie Orkiestra gra już od 4 lat. Na jej czele w tym roku stanęły trzy charyzmatyczne osobowości Brodka, Ørganek i Rogucki. Pierwszym efektem ich współpracy jest promujący trasę dobrze już znany singiel Nieboskłon. Jest on hymnem tegorocznej trasy koncertowej.

Uczestniczymy w spotkaniu artystów, do którego bez Męskiego Grania być może nigdy by nie doszło – podkreśla Brodka – dla mnie, jako solistki praca w zespole jest nowym doświadczeniem i wielką przyjemnością.

Męskie Granie Orkiestra wystąpi na wszystkich siedmiu koncertach trasy. Organizatorzy zapowiadają, że usłyszymy zupełnie nowe, czasem zaskakujące aranżacje znanych przebojów. Premierowy koncert z udziałem Męskie Granie Orkiestra odbędzie się tradycyjnie już w Poznaniu w sobotę 8 lipca.

Ta trasa będzie mieszanką naszych fascynacji, naszych możliwości i naszej całej fantazji, która jest w tym zespole skumulowana – zapowiada Ørganek.

Po koncercie w Poznaniu Męskie Granie zawita jeszcze do Wrocławia, Katowic, Gdyni, Krakowa, Warszawy, a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem.

Na Cytadeli na głównej scenie zagrają Me And That Man, Ørganek, PRO8BL3M, XXANAXX, Obywatel GC 2.0, Hey oraz oczywiście Męskie Granie Orkiestra. Na Scenie Ż wystąpią natomiast Daria Zawiałow, Piotr Zioła, Duit, a także Bisz/Radex.

Biletów nie ma już w sprzedaży, ale można je zdobyć przy odrobinie szczęścia w radiowej Trójce.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz