Trzy medale indywidualnie i II miejsce drużynowo w Polsce wywalczyły zapaśniczki z Piątkowa na zakończonej w Chełmie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2020.
Medale dla KS Sobieski Poznań wywalczyły Maja Kmiecik Kat 43kg – III Miejsce, Olga Zakrzewska Kat 57kg – III Miejsce i Wiktoria Powałowska Kat 73Kg – II Miejsce.
Podopieczne Andrzeja Erberta w klasyfikacji drużynowej zajęły II miejsce w Polsce ustępując tylko MKS CEMENT-GRYF (Chełm) zdobywając 34 punkty w klasyfikacji zespołowej.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)
















Dodaj komentarz