Sport

Mecz Lecha z Zawiszą Bydgoszcz

6. kolejka T-Mobile Extraklasy - Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

6. kolejka T-Mobile Extraklasy - Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterMariusz Rumak ponownie na Bułgarskiej. Były trener Lecha wraca tutaj w zupełnie nowej roli. Prowadzić będzie zawodników Zawiszy, którzy zagrają tutaj w meczu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Zarówno nowy szkoleniowiec Kolejorza jak i Zawiszy mieli, delikatnie mówiąc, niezbyt udane debiuty. Która z drużyn wyjdzie z dzisiejszego pojedynku zwycięsko?

Jesteśmy na zakręcie i teraz od nas zależy, czy pokonamy go umiejętnie, czy skończy się to czymś poważniejszym. Wspólnie pracujemy nad odzyskaniem ducha walki. Jednak żadne słowa i treningi nie zastąpią zwycięstwa, a to jest rzecz, której teraz najbardziej potrzebujemy – mówi Maciej Skorża – Mam nadzieję, że mecz z Zawiszą będzie taką iskrą, która odpali lont i wszystko ruszy we właściwym kierunku.

Na boisko nie wejdą dzisiaj Kebba Ceesay i Dawid Kownacki. Pod znakiem zapytania jest także występ Karola Linettego, który zmaga się z urazem stawu skokowego. Nie wiadomo także, czy Maciej Skorża będzie mógł liczyć na Luisa Henriqueza i Kaspera Hamalainena.

Także Mariusz Rumak pojawi się na Bułgarskiej bez pięciu zawodników. Zabraknie kontuzjowanego Michała Masłowskiego, defensywnego pomocnika Herolda Goulona oraz bramkarza Wojciecha Kaczmarka, Rafaela Porcellisa i Łukasza Nawotczyńskiego.

Mecz Lecha z Zawiszą rozpocznie się na Stadionie Miejskim w sobotę (20.09) o godzinie 20:30. Relacja minuta po minucie prosto z Bułgarskiej na naszym portalu – zapraszamy.

6. kolejka T-Mobile Extraklasy - Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz (Gergo Lovrencics, Andree Pereira) Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz