Aglomeracja

Loty do Islandii

Reykjavik  Foto: Andrew Smales

Trzy raz w tygodniu latać będą samoloty z Poznania do stolicy Islandii. Nowe połączenie zostanie uruchomione w marcu przyszłego roku przez linie lotnicze Wizz Air, ale bilety już można kupować.

Z radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do polskiej siatki połączeń – mówił Gabor Vasarhelyi z Wizz Air – nasza nowa niskokosztowa oferta połączy Poznań z Reykjavikiem i jesteśmy przekonani, że szybko zyska zainteresowanie wśród naszych klientów chcących odwiedzić Islandię, kraj zachwycający malowniczymi krajobrazami i zapierającymi dech w piersiach widokami, lodowcami i wodospadami.

Samoloty łączące stolicę Islandii ze stolicą Wielkopolski latać będą we wtorki, czwartki i soboty, a pierwszy lot odbędzie się ostatniego dnia marca 2018 roku. Ceny biletów, które już można kupić kosztują od 169,00 złotych.

Od chwili, gdy Wizz Air ropoczął działalność w Poznaniu w 2005 roku, ponad 3.500.000 pasażerów skorzystało z usług tego przewoźnika. W jego ofercie będzie w przyszłym roku aż 680.000 miejsc na połączenia do lub z Poznania.

W tej chwili z lotniska na Ławicy możemy skorzystać z ponad 60 lotów regularnych i czarterowych. Tylko w  2017 roku pojawiły się nowe połączenia, dzięki którym możemy dolecieć m. in. do Aten, Billund, Madrytu, Castellon, Oslo Torp, Tel Awiwu, Ejlatu, Kijowa, Lwowa, Dominikany, Emiratów Arabskich, Albanii, Maroko, czy Hiszpanii i Katalonii.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter, Andrew Smales

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz