Stare Miasto

Lodowisko na Malcie już czynne! Dziś jazda za darmo!

Lodowisko na Malcie  Foto: POSiR

Od dziś czynne jest ligawa na Malcie. Fani jazdy na łyżwach od 8:00 do 20:00 mogą z lodowiska korzystać za darmo, nie płacąc nawet za wypożyczenie łyżew.

Lodowisko na Malcie Foto: POSiRPrzez cały dzień poznaniacy będą mogli ślizgać się w świetle kolorowych reflektorów przy dźwiękach żywej muzyki dyskotekowej miksowanej przez DJ-a, a więc zapowiada się wyśmienita atmosfera.

W tym roku otwarcie sezonu na Malcie ma miejsce wcześniej niż w poprzednich latach. To ukłon w stronę mieszkańców miasta, którzy od kilku tygodni dopytywali o datę otwarcia lodowiska. Maltańska ślizgawka będzie działała przez cały tydzień, od niedzieli do czwartku w godzinach: 8.00-22.00, a w piątki i soboty: 8.00-23.00.

Podobnie jak w poprzednim roku, w każdy piątek i sobotę na lodowisku będzie organizowane Ice Party. Ta alternatywa dla tradycyjnych dyskotek zyskała sobie wielu stałych bywalców, którzy lubią łączyć rozrywkę ze sportem. Dla osób, które będą chciały uczyć się stawiania pierwszych kroków na łyżwach albo zechcą doskonalić technikę jazdy, przewidziano lekcje pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Informacje o godzinach otwarcia i cenach biletów znajdziecie na stronie malta.poznan.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz