POZnań

List do Św. Mikołaja – wejdź do gry!

panorama gwiazdorki  Foto: lepszyPOZNAN.pl

Święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci już we wtorek 6 grudnia. Podobno jest już w Poznaniu i szykuje już słodycze. Równie niecierpliwie gzuby z pewnością czekają na Gwiazdora, który w Wigilie rozdawać będzie prezenty. Czy nie grozi mu jednak jakieś niebezpieczeństwo? 

Przedświąteczną radość Świętego Mikołaja zakłóca list, który otrzymał od swojego dobrego przyjaciela Gwiazdora – informują dobrze poinformowani – list trudny do odczytania, spisany sekretnym pismem, w którym zamiast liter widnieją symbole świąteczne, ale też inne, niezrozumiałe znaki. Co ten list może oznaczać? Czy Gwiazdor jest w niebezpieczeństwie i święta Bożego Narodzenia są zagrożone?

Święty Mikołaj ma teraz wuchtę pracy, zatem potrzebuje pomocy w odczytaniu tego tajemniczego listu. Poszukiwani są ochotnicy, którzy pomogą mu rozszyfrować list od Gwiazdora. Ci, którzy się zdecydują będą mieli okazję zanurzyć się dosłownie w atmosferze tradycyjnych świąt podczas pełnej niespodzianek gry miejskiej List do Św. Mikołaja.

Gra rozegra się w przestrzeni ul. Św. Marcin, a uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić różne ciekawe i niedostępne na co dzień miejsca – zachęcają organizatorzy.

W grze mogą brać udział drużyny 3-5 osobowe. Karty startowe będzie można odbierać w CK Zamek w dniu, w którym odbywać się będzie gra. Najlepsi uczestnicy mogą liczyć na nagrody. Będą to zaproszenia na rodzinne zwiedzanie zakamarków Zamku Cesarskiego, wejściówki do Nowego Kina Pałacowego i inne upominki.

Gra miejska List do Św. Mikołaja rozpocznie się w Holu Wielkim CK ZAMEK we wtorek 6 grudnia o godzinie 15:00. Koszt uczestnictwa dla całej grupy to 10,00 zł, a bilety kupić można w kasie CK ZAMEK w przedsprzedaży lub w dniu wydarzenia. Wszelkich informacji udziela Maria Fenrych, m.fenrych@ckzamek.pl, tel. 61 64 65 288.

List do Świętego Mikołaja - gra miejska

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl, mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz