Antoninek BizNews

Lidl przy Warszawskiej

Otwarcie 600 sklepu Lidl  Foto: Lidl

Kolejny sklep, już 21 w Poznaniu, otwiera sieć Lidl. Ten najnowszy, zlokalizowany przy ulicy Warszawskiej, pierwszych klientów przyjmie w czwartek 1 marca. Choć mieszkańcy Antoninka mają do wyboru kilka sklepów działających na tym osiedlu, nie kryją zadowolenia. Liczą na to, że konkurencja wymusi obniżenie cen.

Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach, a w myśl hasła Co tydzień coś nowego kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje – przekonuje Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska – zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowym sklepie w Poznaniu.

Klienci, którzy wybiorą się na zakupy w pierwszych dniach działalności sklepu mogą liczyć na specjalne promocje cenowe. Organizowane będą również atrakcje dla dzieci oraz konkursy i zabawy. W dzień otwarcia będziemy mogli także skosztować kawy serwowanej przez profesjonalnych baristów.

Sala sprzedaży w nowym sklepie w Antoninku ma około 1.200 m² powierzchni. Klientów obsługiwać będzie około 25 pracowników. Przy sklepie wybudowano także parking na 90 samochodów.

Na stronie Antoninka na Facebooku mieszkańcy zwracali uwagę, że od strony ul. Bożeny wybudowano schody, ale nie pomyślano o osobach poruszających się na wózkach, czy o matkach z wózkami.

Rzeczywiście początkowo nie było podjazdu, ale firma realizująca tę inwestycję już go zamontowała, zatem w dniu otwarcia klienci będą mogli z niego korzystać – poinformowali nas przedstawiciele Lidla.

górne zdjęcie ilustracyjne: archiwum

Użyte w artykule zdjęcia: Lidl, lepszyPOZNAN / gsm

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz