K U L T U R A

Leniwe nr 10 – Komediowe wariacje na kolację

Leniwe Impro  Foto: materiały prasowe

Ostatni przed wakacjami spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu Grupy Improwizacji Kabaretowej Leniwe Impro pełen będzie skojarzeń z latem i swobodą. Czyli będzie gorąco!

Artyści tak zapowiadają spotkanie: „Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: komediodramat w „Dubbingu filmu”, film akcji w „Dniu z życia”, a może dreszczowiec w „Film noir”? Nie zabraknie gier muzycznych, więc już dziś przygotujcie sobie listę gatunków, w jakich chcielibyście nas obsadzić. W kwietniu rządził rock, blues i opera. Może czas na szanty, reagge i jazz?

Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.”

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni…)

Środa 6.06.2018, Klub Blue Note
Bilety dostępne tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz