POZnań

Lejdis na Malcie

Lejdis na Malcie - 2011  Foto: Malta Ski

Lejdis na Malcie - 2011 Foto: Malta SkiWyjątkowy spacer, taniec brzucha, kulinarne porady i piknik – te i wiele innych atrakcji czeka na uczestniczki drugiej już edycji Lejdis na Malcie, która odbędzie się w pierwszą niedzielę września. Do wzięcia udziału zachęcamy panie w każdym wieku!

W imprezie będą mogły wziąć panie w każdym wieku, chętne do odbycia wyjątkowo ciekawego i zdrowego spaceru wokół jeziora –  mówią  organizatorzy – rozgrzewka przed spacerem Lejdis prowadzona będzie przez instruktorów fitness na Polanie Piknikowej, a później panie prowadzone przez specjalnego DJ będą zapraszane do korzystania z atrakcji zorganizowanych na wielu tzw. stacjach wokół trasy spacerowej.

Podczas spaceru jego uczestniczki zatrzymywać się będą przy tematycznych przystankach. Będzie zatem między innymi postój poświęcony jodze, będzie również taniec brzucha, czy stacja porad kulinarnych. Każdy taki postój będzie również okazją na poznawanie aktywności fizycznych, rekreacyjnych oraz miejsc na Malcie gdzie te aktywności można uprawiać.

Po zakończeniu spaceru wokół Jeziora Maltańskiego wszystkie uczestniczki wrócą do miejsca startu na Polanę Harcerza, a tam czekać będzie na nie wiele niespodzianek, w tym piknik z licznymi atrakcjami, punkty poradnictwa dla Pań z wielu dziedzin – zachęcają organizatorzy – będzie można skorzystać z porad między innymi dietetyczki, stylistki, będą porady instruktorów fitness, na temat zdrowia i wiele innych. Wszystkie uczestniczki tego wrześniowego spotkania otrzymają także szal oraz pamiątkowe torby wypełnione upominkami.

Spotkanie Lejdis na Malcie odbędzie się w niedzielę 2 września. Panie zapisywać się mogą już teraz osobiście w Recepcji MALTA SKI przy ul. Wiankowej 2. Koszt uczestnictwa w imprezie to 10 zł od osoby.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz