POZnań

Batumi, ech Batumi – teraz z Ławicy

Samolot na Ławicy  Foto:

Batumi w Gruzji, portugalska Madera, Sardynia, Podgorica w Czarnogórze czy tunezyjska Djerba, to nowe kierunki lotów z Ławicy. To także najbogatsza w historii oferta przelotów z Poznania organizowanych przez biura turystyczne. W sumie czartery obejmować będą w przyszłym roku blisko 40 kierunków.

Samolot na ŁawicyLetni sezon 2014 zapowiada się wyjątkowo bogato i powinien poprawić nie najlepsze wyniki poznańskiego portu. Do popularnych destynacji w Egipcie, Grecji czy Turcji dołączają ciekawe nowości, zdecydowanie urozmaicając wachlarz wakacyjnych możliwości.

– Po znacznym osłabieniu branży turystycznej w drugiej połowie 2012 roku oraz słabszym roku 2013 prognozujemy, że popyt odłożony z ostatnich dwóch sezonów, a także widoczne oznaki ożywienia gospodarczego, przyczynią się do znacznych wzrostów w segmencie przewozów czarterowych planowanych w roku 2014 – mówi Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Zdecydowanie wskazuje na to rozbudowana oferta, zarówno liczby planowanych rejsów, jak i wprowadzonych nowości.

Wśród 10 nowych kierunków czarterowych z Poznania organizatorzy turystyki przygotowali kilka absolutnie wyjątkowych i unikatowych propozycji, które mają szansę stać się przebojem wakacyjnych wojaży Wielkopolan. Na przykład gruzińskie Batumi z opcją objazdu po republikach kaukaskich i Iranie, magiczną Maderę, nieodkrytą Czarnogórę czy Szmaragdowe Wybrzeże na Sardynii – mówi Elwira Rostowska, Kierownik Działu Marketingu Ławicy.

Od wiosny z Poznania codziennie będziemy mogli także latać do Berlina, ale nie Lotem, a maszynami linii Etihad Airways Saab 2000, które zabierają na pokład 50 pasażerów. Połączenie startuje 30 marca. Polując na okazję, bilety można nabyć już za 60 złotych.

Ławica samoloty - odprawa Foto: Port Lotniczy Ławica

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz