POZnań

Lato na Madalinie, niech nam szybko nie minie

LepszyPoznan-4169  Foto: Ewelina Jaśkowiak

Do 3 września, w każdy weekend i każde święto w zajezdni przy ulicy Madalińskiego trwać będą zajęcia pod hasłem “Lato na Madalinie”. Wczoraj odbyło się huczne rozpoczęcie działalności Madaliny.

Było konfetti, był szampan – oczywiście bezalkoholowy, i było mnóstwo atrakcji dla dzieci. Części oficjalnej dopełnili wiceprezydent Miasta Poznania Mariusz Wiśniewski i przewodnicząca Rady Osiedla Wilda Dorota Bonk-Hammermasiter.

Cały sezon wypełnią “rozwojowe soboty”, czyli zajęcia językowe – w tym roku nowością jest język chiński, ale także angielki i hiszpański oraz język migowy. Zajęcia sportowe, m.in. krav maga, joga, boks, a nawet fechtunek i wiele innych, zajęcia taneczne i warsztaty rozwojowe dla dużych i małych.

Natomiast niedziele będą “Fantastyczne” – co tydzień zaprosimy was do innego fantastycznego świata na spotkanie z jego bohaterami, m.in.: do świata baśni, świata superbohaterów, świata detektywów czy świata podwodnego… W niedziele będzie też artystycznie – koncerty muzyczne i występy grup tanecznych a także otwarta scena dla młodych – tłumaczą organizatorzy

Więcej o planie dzisiejszego dnia znajdziecie klikając tutaj..

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak, Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz