POZnań

Kup lub sprzedaj z Kasią Bujakiewicz

Kup lub sprzedaj cokolwiek  Foto: materiały prasowe

Kasia Bujakiewicz zachęca do licytowania aukcji charytatywnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Allegro. Do idei pomagania przekonuje na reklamowych banerach i aplikacji na facebooku.

Kup lub sprzedaj cokolwiek Foto: materiały prasoweNa platformie charytatywnej znaleźć można tysiące przedmiotów, które wystawiono na sprzedaż by pomóc chorym dzieciom i seniorom. Wśród aukcji znajduje się wiele ofert przedmiotów podarowanych przez osoby powszechnie znane i lubiane, ale także przedmioty wystawione przez użytkowników serwisu, zgodnie z tegorocznym hasłem „kup lub sprzedaj cokolwiek”.

W interaktywnym spocie, Katarzyna Bujakiewicz przekonuje Internautów do wspólnego grania i licytowania przedmiotów. Spersonalizowany przekaz sprawia, że każdy użytkownik jest witany przez aktorkę po imieniu. Usłyszy także inne argumenty przemawiające za tym, że powinien dołączyć do pomagania dzieciom i seniorom.

Aplikacja zaprezentuje także najciekawsze aukcje charytatywne (dopasowane do profilu użytkownika), a także przedmioty specjalne (m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego, rEKOrdowa woda, EKOtorby z Przystanku Woodstock.

Użytkownicy aplikacji mogą także zmienić swoje zdjęcie w tle na banner promujący WOŚP, jak również ozdobić zdjęcie profilowe charakterystycznymi czerwonymi okularami i żółtą koszulą Dyrygenta orkiestry.

Fundusze, które uda się zebrać dzięki aukcjom charytatywnym trafi na konto WOŚP. Serwis Allegro nie pobiera prowizji za wystawienie przedmiotu, ani za obsługę płatności. W ubiegłym roku, dzięki licytacjom obsługiwanym przez Allegro i PayU, udało się zebrać ponad 4.500.000 zł, a w całej historii aukcji dla WOŚP – 20.000.000 złotych.

Aby przejść do aukcji WOŚP kliknij tutaj.

Kasia Bujakiewicz zachęca do aukcji WOSP Foto: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz