BizNews

Koronawirus. Nagrody dla pracowników sieci Aldi

ALDI Polska  Foto: materiały prasowe

Pracownicy marketów Aldi otrzymają nagrody finansowe w wysokości nawet do 1000 zł brutto. To jak informuje kierownictwo handlowej sieci podziękowanie za zaangażowanie i zwiększony nakład pracy w marcu.

Wysokość nagród uzależniona będzie od rodzaju wykonywanej pracy. Najwyższe otrzymają pracownicy sklepów oraz magazynu, którzy w największym stopniu przyczyniają się do utrzymania łańcucha dostaw i zaopatrywania klientów w potrzebne produkty.

Aldi informuje także o wprowadzeniu specjalnej procedury higieniczno-sanitarnej, pracowników sklepów zaopatrzono w rękawiczki ochronne i żele dezynfekujące. We wszystkich sklepach montowane są też obudowy na kasy z płyt pleksi.

Sieć ograniczyła kontakt pracowników działu przyjęć towaru z kierowcami oraz pracownikami pozostałych działów, obudowała specjalnymi płytami pleksi podest, na którym odbywa się przyjęcie towaru i dokonuje dezynfekcji wszystkich przyjmowanych dokumentów.

Sklepy sieci zostały zaopatrzone również w specjalne instrukcje dla klientów. Przy stanowiskach z warzywami, owocami oraz pieczywem zagwarantowane zostały jednorazowe rękawiczki, które pozwalają na ograniczenie bezpośredniego kontaktu z produktami, podłogi i boki kas oklejane są taśmami wyznaczającymi bezpieczne odległości. Aldi podjęło także decyzję o wstrzymaniu kontroli na parkingach przy swoich sklepach i poinformowało o niej zarządców parkingów.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz