K U L T U R A

[KONKURS] $uicideboy$ w Polsce!

$uicideboy$ ponownie zagrają w Polsce! Jeden z dwóch zaplanowanych koncertów odbędzie się w poznańskim klubie B17 (17 lipca), a drugi, dzień później w krakowskim Klubie Studio.

Duet raperów z Nowego Orleanu $uicideboy$ powstał w 2014 roku. Kuzyni Ruby da Cherry i $lick $loth dorastali razem na wschodnim i zachodnim brzegu Crescent City. Początkowo ich kariera muzyczna biegła w różnych kierunkach. Ruby (aka Suicide Leopard) interesował się punk rockiem, a inspiracją muzyczną dla niego był Misfits, Minor Threat i Leftover Crack. Tymczasem $lick (aka Suicide Christ) był DJ-em i autorem piosenek. Z połączenia sił powstała mieszanka horrorcore ze złowieszczą atmosferą i okultystycznymi, wyuzdanymi rymami.

Podpisany w G59 Records, wydali ambitną, dziesięcioczęściową serię “Kill Your$elf”, z tytułami takimi jak The $uicide $aga, The $eppuku $aga i Re$$urection. Wydali dodatkowe EP-ki, takie jak Black $uicide (z Black Smurf), Grey Sheep, G.R.E.Y.G.O.D.S., i My Liver Will Handle What My Heart Can’t w 2015 roku. Radical $uicide, ich 29. wydanie, pojawiło się latem 2016 roku. EP-ka z pięcioma trackami wyprodukowana przez Gettera osiągnęła 17 miejsce na liście Billboard Rap. W 2017 roku duet ożywił swoją serię wydając Kill Yourself, Pt. 11: The Kingdom Come Saga. Wtedy również wydano dziesięć tomów, zamykając je tytułem XX: The Infinity Saga. Na początku 2018 r. ukazał się nowy singiel “FUCKALLOFYOU2K18”. W tym samym roku wydali single „Carrollton” i „Meet Mr. NICEGUY”, które trafiły na ich jesienne wydanie „I Want to Die in New Orleans’’

[KONKURS] – Mamy dla Was pojedyncze zaproszenia na poznański koncert $uicideboy$ Aby wziąć udział w ich losowaniu wystarczy, że na adres konkurs@lepszypoznan.pl wyślecie maila ze swoim imieniem i nazwiskiem. Na maile czekamy do godziny 21. Po tej godzinie nastąpi losowanie i kontakt tylko ze zwycięzcami konkursu!

Data: 2019-07-17
Godzina: 18:00
Miejsce: Klub muzyczny B17
Bilety: 135 zł

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz