Puszczykowo

Koncerty i gra miejska w Puszczykowie

Gra miejska - Dni Puszczykowa 2014  Foto: Gra miejska - Dni Puszczykowa 2014

Gra miejska - Dni Puszczykowa 2014 Foto: Gra miejska - Dni Puszczykowa 2014Gry, zabawy, pokazy tańca, występy muzyczne i koncert – to tylko niektóre atrakcje, które zostaną zorganizowane z okazji Dni Puszczykowa. Kolejną będzie z pewnością gra miejska!

Dni Puszczykowa rozpoczną się w samo południe pokazami przygotowanymi przez Bractwo Kurkowe. Chwilę później na scenie pojawi się iluzjonista. Równocześnie dzicei będa mogły już uczestniczyć w interaktywnych zabawach, które trwać będą do 19:00. Przewidziany jest także dla wszystkich poczęstunek grochówką. Będzie można jej skosztować o godzinie 14:00.

Przez całą sobotę będzie można podziwiać różne występy na scenie. Po południu, około 17:30 pojawią się na niej rockowe zespoły z Puszczykowa. Zagrają Grass Machine oraz Babayaga. Po nich będziemy mogli się bawić przy przebojach zespołu Trubadurzy. Wystąpi także kabaret Wyjście ewakuacyjne, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki, który swój koncert rozpocznie o 21:30.

Po koncercie będzie się jeszcze można bawić, ponieważ do północy trwać będzie dyskoteka pod gwiazdami.

Zapraszamy na Dni Puszczykowa na teren Centrum Animacji Sportu przy ulicy Kościelnej w sobotę 28 czerwca od godziny 12:00.

Tego dnia odbędzie się także gra miejska, która ma na celu lepsze poznanie Puszczykowa. Będą w niej brały udział zespoły składające się z 2-6 osób. Mogą to być rodziny z dziećmi, paczki znajomych lub przypadkowo spotkane osoby, nie ma żadnego ograniczenia wiekowego – podkreślają organizatorzy – na trasie gry czeka na Was wiele atrakcji, a na mecie symboliczna nagroda.

Zapisy chętnych do wzięcia udziału w grze będą się odbywały na rynku w sobotę (28.06) od 9:00 do 10:00.

Brathanki Foto: Brathanki

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz