autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 10, 11, 215, | |||||||
przystanek Św. Czesława n/ż | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 35 53 10 25 40 55 04 10 25 41 56 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 41 56 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 54S 02 21 29 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 09 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 09 21 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 24 54 24 54 24 54 24 54 12 24 53 20 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 09 21 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Wierzbięcice Św. Czesława n/ż 1 - Rynek Wildecki n/ż 3 - Kosińskiego n/ż 4 - Pamiątkowa n/ż 5 - Traugutta 7 - Rolna 9 - Hetmańska Wiadukt 10 - Rondo Starołęka 12 - Rondo Starołęka 14 - Starołęka Mała 16 - Bystra 18 - Starołęka PKM 20 - Rondo Starołęka 22 - Rondo Żegrze 23 - Unii Lubelskiej 24 - Tadeuszak 25 - Rondo Żegrze 26 - Żegrze I 27 - Żegrze II 28 - Żegrze III 29 - Os. Czecha 31 - Piaśnicka Rynek 32 - Piaśnicka/Kurlandzka 33 - Szwedzka 34 - Szwajcarska 35 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy