autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, | |||||||
przystanek Rondo Skubiszewskiego | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 02 16 31 46 01 17 32 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 16 24G 31 46 54G 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 17 32 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 30S 38 58 06 18 26G 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 46 58 16G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 46 58 16G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 31 01 31 01 31 01 31 01 30 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 46 58 16G | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego 1 - Węgorka 2 - Stadion Miejski 3 - Drzewieckiego 4 - Grochowska 6 - Ostroroga 8 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 10 - Arena 12 - Arciszewskiego 13 - Głogowska/Hetmańska 14 - Głogowska/Hetmańska 15 - Rynek Łazarski 16 - Park Wilsona 18 - Dworzec Zachodni 20 - Poznań Główny 21 - Wierzbięcice 23 - Św. Czesława 24 - Rynek Wildecki 26 - Kosińskiego 27 - Pamiątkowa 28 - Traugutta 30 - Rolna 32 - Hetmańska Wiadukt 33 - Rondo Starołęka 35 - Rondo Starołęka 37 - Starołęka Mała 39 - Bystra 41 - Starołęka PKM 43 - Rondo Starołęka 45 - Rondo Żegrze 46 - Unii Lubelskiej 47 - Tadeuszak 48 - Rondo Żegrze 49 - Żegrze I 50 - Żegrze II 51 - Żegrze III 52 - Os. Czecha 54 - Piaśnicka Rynek 55 - Piaśnicka/Kurlandzka 56 - Szwedzka 57 - Szwajcarska 58 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji