autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 185, 190, 193, 215, | |||||||
przystanek Os. Jagiełły n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 44 58 15 37 02 21 38 53 08 24 39 56 11 26 41 56 11 25 40 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 24 39 56 11 26 41 56 11 26 42 58 14 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 14 27 40 53 08 23 38 53 08 23 36 56 13 32 52 12 32 52 12 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 09 29 51 12 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 16 38 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 17 35 53 13 33 53 13 33 52 12 32 52 12 32 52 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 12 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 16 38 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 17 35 53 13 33 53 13 33 52 12 32 52 12 32 52 12 | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska Szamotulska Opalenicka Polna Szpital n/ż Szylinga n/ż Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Zamek Urząd Wojewódzki n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Armii Poznań n/ż Słowiańska n/ż Ozimina n/ż Os. Przyjaźni n/ż Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności n/ż Os. Kosmonautów n/ż Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż Stoińskiego Kurpińskiego Wojciechowskiego Os. Chrobrego n/ż Os. Jagiełły n/ż 1 - Wieża RTV n/ż 2 - Os. Zygmunta Starego n/ż 3 - Szymanowskiego n/ż 4 - Szeligowskiego n/ż 5 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy