autobus 169 | inne linie z przystanku: 145, 169, | |||||||
przystanek Marcelińska | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 58 18 34 51 06 21 36 51 07 22 37 52 07 22 37 52 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 06 21 36 51 06 21 36 51 59W 14 34 53 01W 13 33 53 13 33 01W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 32 52 12 32 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 01W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 32 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 01W | Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego Tęczowa Promienista Grochowska Marcelińska 1 - Szamotulska 2 - Opalenicka 4 - Polna Szpital n/ż 5 - Szylinga n/ż 7 - Rondo Kaponiera 9 - Rondo Kaponiera 11 - Zamek 12 - Urząd Wojewódzki n/ż 14 - Urząd Marszałkowski n/ż 17 - Armii Poznań n/ż 19 - Słowiańska n/ż 20 - Ozimina n/ż 21 - Os. Przyjaźni n/ż 23 - Os. Pod Lipami n/ż 24 - Rondo Solidarności n/ż 25 - Os. Kosmonautów n/ż 26 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 29 - Naramowice n/ż 30 - Os. Łokietka n/ż 31 - Kupały n/ż 32 - Łużycka n/ż 33 - Stoińskiego 34 - Kurpińskiego 35 - Wojciechowskiego 36 - Os. Chrobrego n/ż 37 - Os. Jagiełły n/ż 38 - Wieża RTV n/ż 39 - Os. Zygmunta Starego n/ż 40 - Szymanowskiego n/ż 41 - Szeligowskiego n/ż 42 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy