Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 8 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 7 MAJA
Polka najlepsza na świecie w Wings for Life – zdjęcia
Solo Na Szelągu vol. 57 – Ramisz– zdjęcia
Rapowa odsłona Sceny nad Rusałką – zdjęcia
Inwestycje kolejowe. Ogromne dofinansowanie unijne, niewiele dla Poznania!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 2 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 1 MAJA
Za nami 22. Gala Polskiej Mody
Świąteczna pomoc w długi majowy weekend
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
11
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
5
,
9
,
10
,
11
,
19
,
20
,
97
,
215
,
przystanek Rynek Wildecki n/ż
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
19 44 54
04 18 30 42 46
01 16 25 31 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 31 46
01 16 31 46
01 16 31 46
01 16 31 46
01 16 31 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 38 58
18 24G 38 46G 58
18 38 58
18 38 58
18 38
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54
10 31
01 31
01 31
01 31
01 31
01 18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Czecha
Żegrze III
Żegrze II
Żegrze I
Rondo Żegrze
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
2 - Św. Czesława n/ż
4 - Wierzbięcice
5 - Poznań Główny
7 - Dworzec Zachodni n/ż
9 - Park Wilsona n/ż
11 - Rynek Łazarski n/ż
13 - Głogowska/Hetmańska n/ż
15 - Głogowska/Hetmańska n/ż
17 - Rynek Łazarski n/ż
19 - Park Wilsona n/ż
21 - Dworzec Zachodni n/ż
23 - Most Dworcowy n/ż
25 - Rondo Kaponiera
26 - Most Teatralny
27 - Poznańska
29 - Wielkopolska
30 - Klin
31 - Nad Wierzbakiem
32 - Sołacz
34 - Uniwersytet Przyrodniczy
35 - Bonin
36 - Św. Leonarda
37 - Os. Winiary
38 - Lutycka Szpital
39 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812