autobus 100 | inne linie z przystanku: 2, 100, 102, 164, | |||||||
przystanek Rynek Jeżycki | Kierunek: Nowe Zoo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
10 11 12 13 14 15 16 17 | 06H 06H 06H 06H 36H 36H 36H 36H | 10 11 12 13 14 15 16 17 | 06H 06H 06H 06H 36H 36H 36H 36H | 10 11 12 13 14 15 16 17 | 06H 06H 06H 06H 36H 36H 36H 36H | Poznań Główny Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera n/ż Stare Zoo n/ż Rynek Jeżycki 2 - Jeżycka 5 - Klin n/ż 7 - Nowowiejskiego 9 - Solna 12 - Pl. Wielkopolski n/ż 15 - Wzgórze Św.Wojciecha n/ż 19 - Małe Garbary 20 - Katedra n/ż 22 - Rondo Śródka 25 - Termalna n/ż 26 - Termy Maltańskie 28 - Tor Regatowy Malta n/ż 29 - Nowe Zoo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji