Kolejorz zagra z Górnikiem Zabrze

3. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Górnik Zabrze  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

3. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - Lech Poznań - Górnik Zabrze Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterKolejorz na własnym podwórku podejmie dzisiaj Górnika Zabrze w ramach 15. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Piłkarze Górnika wystąpią u nas pierwszy raz  bez Adama Nawałki, który został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Lechici po 14 kolejkach mają sporo do nadrobienia. Zajmujemy w tej chwili szóste miejsce tabeli. Tracimy do Legii już 11 punktów. Górnik Zabrze, który jest obecnie wiceliderem, ma nad nami 8 punktów przewagi.

Zarówno Lech jak i Górnik ostatnie swoje mecze przegrali. My pozwoliliśmy ograć się Jadze, a nasi dzisiejsi rywale musieli przełknąć porażkę z Cracovią.

Mecz Kolejorza z Górnikiem Zabrze rozpocznie się na stadionie przy Bułgarskiej dzisiaj (3.11) o godzinie 18:00.

Czy uda się powtórzyć atmosferę na trybunach z ostatniego spotkania? Czy zdołamy na własnym podwórku zdobyć cenne 3 punkty?

Zapraszamy na relację ze stadionu minuta po minucie na portalu lepszyPOZNAN.pl od godziny 18:00 – będzie można ją śledzić tutaj.