Aglomeracja

Kobieta spotkana w parku Wilsona – nie pamięta kim jest

Kobieta spotkana w parku Wilsona - nie pamięta kim jest  Foto:

Kobieta spotkana w poznańskim parku Wilsona nie pamięta jak się nazywa i gdzie mieszka. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu kim jest.

Kobieta została odnaleziona w parku Wilsona przy ul. Głogowskiej w Poznaniu we wtorek 23 października około godziny 17:15, a następnie przewieziona przez załogę pogotowia do szpitala.

Kobieta ma zaniki pamięci i nie posiada przy sobie żadnych dokumentów – informuje Marta Mróz z poznańskiej Policji – w dniu odnalezienia miała przy sobie, pusty portfel, zegarek, okulary, dwa różańce oraz bilet krajowy na przejazd z Gdyni do Zielonej Góry.

Kobieta wygląda na około 70 lat, ma 150 cm wzrostu, waży około 65 kg. Ma krótkie, siwe włosy i niebieskie oczy. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości kobiety.

Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jej tożsamości prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Grunwald pod numerami telefonów 61 84 121 11/12 lub 997 czynnymi całą dobę.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz