W ramach cyklu Marcina Kydryńskiego „Siesta w Drodze” Maria Emília wystąpiła w poznańskim klubie Blue Note.
Artystka odwiedzi łącznie dziewięć miast. Jednym z przystanków był wczoraj poznański klub Blue Note, w którym zebrana publiczność mogła usłyszeć ją po raz pierwszy.
Jej głos został uznany jako jeden z najciekawszych głosów współczesnej sceny fado. Od samego początku koncertu Maria Emilia zarażała pozytywną energią, która udzielała się przybyłej na koncert publiczności.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)



























































Dodaj komentarz