Tarnowo Podgórne

Kino samochodowe, food trucki i nie tylko

American Film Festiwal to okazja nie tylko by obejrzeć amerykańskie filmy w kinie samochodowym, ale również skosztować amerykańskie przysmaki serwowane z food trucków. 

Najważniejszym chyba punktem wydarzenia American Film Festiwal – Amazon Open Air Car Cinema będzie chyba seans w ramach kina samochodowego, a właściwie dwa seanse. Organizatorzy przygotowali bowiem dwie propozycje.

Pierwsza to film Pamiętnik, który poruszy serca wrażliwszej części publiczności, a kolejna to film Batman – Mroczny Rycerz powstaje. czyli dawka nieco mocniejszych i bardziej mrocznych emocji.

Wszystko rozpocznie się o godzinie 18:00. Przy największych amerykańskich przebojach będziemy mogli skorzystać z oferty food trucków, które serwować będą m. in. hamburgery, frytki, hot-dogi czy napoje.

Widzowie obecni podczas wydarzenia będą mogli cieszyć się projekcją na kilka sposobów – zapowiadają organizatorzy – we własnym samochodzie, w strefie chillout na wygodnych pufach i leżakach lub w strefie gastronomicznej.

Dodają, że warto przybyć chwilę wcześniej, ponieważ o miejscu postoju samochodu w kinie będzie decydowała kolejność przyjazdu. Jeśli zabraknie dla kogoś miejsca przed ekranem będzie można zostawić samochód na parkingu bocznym i przejść do strefy chillout.

Widzowie będą mogli liczyć na darmowy popcorn, bez którego, zdaniem gospodarzy, nie ma amerykańskiego kina.

W ramach festiwalu hostessy zadbają o to, aby nikomu go nie zabrakło – zachęcają organizatorzy.

Choć to kino samochodowe dla niezmotoryzowanych przygotowali pulę bezpłatnych biletów na autobusy z Ronda Śródka oraz z Piątkowa. Na trasie dostępne będą również przystanki, a ich szczegółowa rozpiska jest dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia oraz na bilecie, który można pobrać ze strony.

American Film Festiwal – Amazon Open Air Car Cinema odbędzie się na parkingu obok budynku centrum logistyki e-commerce Amazon w Sadach przy ulicy Poznańskiej 1D w piątek 1 września.

Początek o godzinie 18:00. Film Pamiętnik wyświetlony będzie o 20:00, a Batman – Mroczny Rycerz powstaje o 22:00. Bezpłatne bilety na film oraz autobusy można rezerwować klikając tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: Samuel Zeller, Mike Wilson

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz