K U L T U R A

Kino nad Wartą

Oglądanie filmów pod gołym niebem podczas wakacji ma swój niepowtarzalny klimat. Nic dziwnego, że tego typu pokazy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na szczęście przybywa też w naszej aglomeracji miejsc, gdzie możemy korzystać z takich seansów. Nad Wartą pierwszy seans odbędzie się już w sobotę (29.06).

Zapraszamy na kolejny rok z cyklem pokazów filmowych Kino nad Wartą, które odbędzie się w całym sezonie letnim w 4 lokalizacjach nad brzegami Rzeki Warty – zachęcają organizatorzy.

Filmy będziemy mogli oglądać zatem na Przystani miejskiej na Cyplu Warty, na Plaży Rataje, Przystanku Politechnika oraz na Szelągu.

W każdym z podanych miejsc stanie duży, komfortowy ekran, o wielkości 36 m² – dodają organizatorzy.

Pierwszym filmem będzie komedia Bodyguard Zawodowiec, która zostanie wyświetlona na Przystani miejskiej w sobotę (29.06) o godzinie 21:30. Wszystkie seanse będą otwarte i bezpłatne.

Podczas kolejnych pokazów zobaczymy filmy:
Niemożliwe – Plaża Rataje, sobota 20.07
Fighter – Plaża Szeląg, sobota 3.08
Cudowny chłopak – Przystanek Politechnika, sobota 17.08

Filmy zostaną wyświetlone o godzinie 21:30, ale godziny będą potwierdzane przed każdym seansem z uwagi na czas zapadania zmierzchu – podkreślają organizatorzy tych wakacyjnych seansów – wszystkim, którzy mają chęć zobaczyć filmy rekomendowane jest zabranie koca bądź karimaty oraz ciepłego ubrania.

 

Użyte w artykule zdjęcia: Kino nad Wartą

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz