Czerwonak K U L T U R A

Kino na 4 kółkach

kino  Foto: Timothy Eberly

Do kina będziemy mogli się wybrać już od najbliższej soboty (6.06). Nie wszystkie jednak działające w naszej aglomeracji zostaną otwarte od razu. Na seanse zaprasza natomiast Kino Samochodowe Po Sąsiedzku.

Pierwszy film będziemy mogli zobaczyć już w najbliższy wtorek. Będzie to polska komedia (Nie)znajomi, czyli rodzima wersja doskonałego filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Kino samochodowe zorganizowane będzie na placu przy kościele pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Koziegłowach

Samochody wpuszczamy na godzinę przed rozpoczęciem seansu – zapowiadają organizatorzy – na teren mogą wjechać tylko samochody osobowe, a w nim dwie osoby dorosłe oraz dodatkowo dwójka dzieci w przypadku filmu Cudowny Chłopak.

Organizując to wydarzenie brano pod uwagę wytyczne dotyczące COVID-19. Przygotowano specjalny regulamin, z którym wszyscy uczestnicy seansu powinni się zapoznać i go przestrzegać. Regulamin będzie dołączony do biletu w mailu.

Kino Samochodowe Po Sąsiedzku działać będzie na placu przy kościele Matki Boskiej Fatimskiej w Koziegłowach w każdy wtorek. Pierwszy seans odbędzie się we wtorek 9 czerwca o 21:45. By zobaczyć film musimy wejściówkę. Możemy ją kupić on-line klikając tutaj. Zapłacimy 5,00 zł od osoby.

Repertuar kina Po Sąsiedzku na czerwiec znajdziesz poniżej.

Zapraszamy do Kina Samochodowego Po Sąsiedzku

09 czerwca – (Nie) znajomi (Polska 2019, 103 min)

16 czerwca – Niezwykła Podróż Fakira, który utknął w szafie (Belgia/Francja/Indie/Singapur/USA 2018, 92 min)

23 czerwca – Cudowny Chłopak (Hongkong/USA 2017, 113 min)

30 czerwca – Pozycja Obowiązkowa (USA 2018, 104 min)

Użyte w artykule zdjęcia: Timothy Eberly

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz