K U L T U R A

Kiermasz teatralnych kostiumów i inne atrakcje

Teatr Nowy - kolejka po bilety  Foto: TD

Tunika ze „Snu nocy letniej” albo marynarka z przedstawienia „Biały szejk” a także inne rewizyty będzie można kupić podczas kiermaszu kostiumów w ramach Dnia otwartego Teatru Nowego. Ale tak jak w ubiegłych latach tłumy fanów będą mogli wziąć udział w wycieczkach, pokazach i zajęciach dla najmłodszych.

Dziady w Teatrze Nowym

Dla odwiedzających nas gości jak zwykle przygotowaliśmy też dodatkowe niespodzianki – bony uprawniające do zakupu biletów na spektakle z wrześniowego repertuaru w specjalnej cenie – tylko 20 PLN – informuje Magdalena Pałka z działu promocji teatru.

Wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić, co dzieje się za kulisami, Teatr Nowy zaprasza 11 września w godzinach 11.00–16.00.

Uwaga! Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy: wydarzenia@teatrnowy.pl

PLAN WYDARZEŃ

Wycieczki po teatrze | 11.00, 13.00 i 15.00 | miejsce zbiórki – przy wejściu dla administracji (ul. J.H. Dąbrowskiego 5)

Niepowtarzalna okazja odbycia spaceru po tych zakamarkach Teatru Nowego, które zazwyczaj nie są dostępne dla widzów: zapraszamy za kulisy, do garderób, pracowni i innych teatralnych kątów… Czas trwania wycieczki – ok. 50-60 minut.

Pokaz charakteryzacji | 14.00 | Duża Scena

Wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć cudów teatralnej metamorfozy, teatr zaprasza na spotkanie z charakteryzatorką. Dla najodważniejszych – możliwość poddania się oszołamiającej charakteryzacji!

Spotkanie z inspicjentem | godz. 12.00 | Duża Scena

Kim właściwie jest inspicjent i czym zajmuje się w teatrze? Jak wygląda teatralna codzienność – próby i spektakle? Spotkanie z człowiekiem, który swoją opowieść na pewno okrasi sporą porcją świeżutkich teatralnych ciekawostek…

Atrakcje dla najmłodszych | od 11.00 do 15.00 | foyer Dużej Sceny

Najmłodszych widzów i sympatyków Teatr Nowy zapraszamy do foyer Dużej Sceny. W godzinach od 11.00 do 15.00 będzie tam działać specjalny kącik dla najmłodszych, a w nim – teatralne malowanki, pogadanki, przebieranki i czytanki – te ostatnie o godz. 11.00 (dla młodszych dzieci) i 13.00 (dla starszaków).

Kiermasz kostiumów teatralnych | od 11.00 do 16.00 | foyer Dużej Sceny

Tunika ze SNU NOCY LETNIEJ? A może lepiej marynarka z BIAŁEGO SZEJKA? Jedno jest pewne – w foyer Dużej Sceny każdy miłośnik sztuki oraz mody znajdzie dla siebie coś ciekawego i może stać się posiadaczem części teatralnej historii!

Kolacja Na Cztery Ręce

Użyte w artykule zdjęcia: Teatr Nowy / Marta Stawska-Puchalska, Jakub Wittchen, TD

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz