W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy Lech Poznań pokonał po dogrywce białoruski Szachtior Soligorsk 3:1 (1:0, 1:1, 2:1) i awansował do kolejnej rundy eliminacyjnej.
Na Stadion Miejski przy ulicy Bułgarskiej dotarło 16 507 kibiców. Jak podaje Lech wśród nich było 3 129 kobiet, 2 034 dzieci do lat 13-tu, 3 835 osób, które przyszły pierwszy raz od dwóch lat na stadion.
Zapraszamy do galerii zdjęć kibiców.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)

































































Dodaj komentarz