K U L T U R A

Katarzyna Nowakowska – Skandal

Katarzyna Nowakowska - Skandal  Foto: materiały prasowe

Pisarka znana dotychczas w czytelniczym świecie jako K.N. Haner od pięciu lat rozpala wyobraźnię tysięcy Polek. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów – na swoim koncie ma prawie 300 000 sprzedanych egzemplarzy. Nadeszła pora na nowy rozdział w jej życiu. 15 kwietnia w księgarniach pojawi się „Skandal”.

Zaraz po Blance Lipińskiej, najlepiej sprzedająca się autorka polskiej literatury erotycznej ujawnia prawdę o sobie. Pisarka znana dotychczas w czytelniczym świecie jako K.N. Haner pojawi się pod włąsnym nazwiskiem. K.N. Haner to bowiem tylko pseudonim, pod którym skrywała się Katarzyna Nowakowska – dumna posiadaczka kobiecych kształtów, która z pisania uczyniła swój zawód. Kasia, kiedy nie pisze kolejnych książek – gotuje, gra w planszówki i zrzesza kobiety w Internecie.

Katarzyna Nowakowska dołączyła właśnie do jednego z najpopularniejszych wydawnictw – Burda Książki. Tu właśnie znalazła wsparcie i motywację, aby wreszcie spełnić swoje skryte marzenie – wydać książkę pod własnym nazwiskiem. Efektem tej współpracy jest powieść obyczajowo-erotyczna Skandal, która zadebiutuje na półkach księgarni już 15 kwietnia.

Jesteście ciekawi, co o tej książce powiedziała K.N. Haner? „To najlepsza powieść, którą do tej pory napisałam!”

Kim są bohaterowie Skandalu Katarzyny Nowakowskiej?
ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych.
ON zawsze dostaje to, czego chce.
ONA jest żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera, która – gdy światła gasną – zamienia się w prawdziwą femme fatale.
ON jest wycofanym, gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.
Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. Łączy? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz