Sport

KARNETY NA LIGĘ EUROPY KUPISZ Z OPÓŹNIENIEM

Lech Poznań - FC Zalzburg - Stadion Miejski 30.09.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

Lech Poznań - FC Zalzburg - Stadion Miejski 30.09.2010 r. Foto: Piotr RychterZamknięta sprzedaż karnetów na mecze Ligi Europy miała rozpocząć się dziś, ale rozpocznie się dopiero w środę (20.10) od godziny 8:00.

Przypominamy, że karnety na mecze Ligi Europy zakupić mogą wyłącznie posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2010/2011 – informuje Joanna Dzios z KKS Lech. Szczegółowy harmonogram sprzedaży karnetów i biletów na mecz z Manchesterm City podamy jeszcze dzisiaj.

Karnety normalny na mecze Ligi Europy kosztują od 80 do 250 złotych.

W czasie sprzedaży karnetów kasy przed stadionem czynne będą przez cały tydzień od godziny 8:00 do 18:00. W pozostałych punktach sprzedaż prowadzona będzie w godzinach otwarcia danego punktu. Przy zakupie karnetów i biletów nie obowiązują karty identyfikacyjne Lecha Poznań. Przypominamy, że warunkiem zakupu wejściówki jest podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL.

Chcąc przeprosić Kibiców za utrudnienia w zakupie biletów na mecz z FC Salzburg, Zarząd klubu przygotował specjalną ofertę na zakup karnetu na pozostałe spotkania Ligi Europy. Karnet na mecz z Manchesterem City i Juventusem Turyn będzie można zakupić już za 85 złotych.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz