Komorniki

Jak to będzie ze sprzedażą alkoholu?

sklep alkohole  Foto: Tom Sodoge

Czy ilość punktów, w których można kupić alkohol jest odpowiednia? Może jest ich zbyt dużo? Gmina Komorniki chce, by mieszkańcy brali udział w podejmowaniu decyzji w tej sprawie.

Rada Gminy musi podjąć zmiany w związku z Nowelizacją Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi Rada Gminy.

Bardzo zależy nam, aby poznać Państwa stanowisko w tej sprawie, ponieważ są to decyzje ściśle związane ze sprzedażą alkoholu na terenie naszej Gminy – wyjaśniają jej przedstawiciele – dlatego zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety, ponieważ Państwa opinia pozwoli Radnym Gminy Komorniki podjąć decyzję zgodną z głosem mieszkańców.

Ankieta jest rzeczywiście bardzo krótka, bo zawiera tylko 4 pytania. W pierwszym powinniśmy wypowiedzieć się, czy naszym zdaniem powinny być zmienione godziny, w których sprzedawany jest alkohol na terenie Gminy. Możemy tutaj zaznaczyć, że godziny te powinny pozostać bez zmian, ale też opowiedzieć się za ich ograniczeniem.  Są tutaj dwie propozycje, by punkty takie nie mogły prowadzić sprzedaży alkoholu w godzinach od 22:00 do 6:00 bądź od 23:00 do 5:00.

Władze Gminy Komorniki pytają również, czy mieszkańcy są za ograniczeniem bądź zmniejszeniem liczby punktów sprzedaży alkoholu czy obecność dystrybutorów alkoholu na imprezach masowych jest niezbędna. By wypełnić ankietę wystarczy kliknąć tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: Tom Sodoge

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz