K U L T U R A

Imany wystąpi w Sali Ziemii

Imany - Voodoo Cello  Foto: materiły prasowe / imanymusic.com

Szykuje się wyjątkowy pokaz inspirowany kulturą voodoo i największymi popowymi hitami. Imany wyrusza w trasę koncertową i wystąpi w Sali Ziemi we wtorek, 26 października. Na scenie towarzyszyć jej będzie ośmiu wiolonczelistów.

Zaczynała karierę jako modelka. W wieku 27 lat zapragnęła zostać piosenkarką. Pochodząca z Francji wokalistka, autorka hitu “You Will Never Know” przez ostatnie dziesięć lat czarowała swoim głosem publiczność. Jej album “The Shape of a Broken Heart” uzyskał w Polsce status potrójnej Platynowej Płyty.

Na jesień przyjeżdża, by zagrać dla publiczności na pięciu w Polsce spektaklach.

“Voodoo Cello” to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.

Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój. – opowiada artystka

Imany – Voodoo Cello

MTP Sala Ziemi
wtorek, 26 października, godzina 21:00

Bilety w cenie od 139,00 zł

Użyte w artykule zdjęcia: materiły prasowe / imanymusic.com

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz