POZnań

Hulajnogi na wybory!

blinkeecity hulajnogi  Foto: materiały prasowe

Specjalnie na dzień wyborów operator blinkee.city w uruchamia jednodniową akcje „Hulaj na wybory”. Minuta przejazdu będzie kosztowała 0,28 zł.

Blinkee to polska firma obecna w ponad 30 miastach. 28 czerwca będziemy mogli w nich skorzystać ze specjalnej akcji „Hulaj na wybory”. Akcja ma na celu wsparcie frekwencji i bezpiecznego udziału użytkowników w wyborach prezydenckich . Minuta jazdy będzie kosztowała 28 groszy.

By jeździć na hulajnodze elektrycznej blinkee.city należy pobrać aplikacje na telefon do zarządzania przejazdami. Jeśli ktoś już jest użytkownikiem blinkee.city w innym mieście lub korzysta ze skuterów, to korzysta z tej samej apki. Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce – elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznych hulajnóg mogą osoby pełnoletnie, które zaakceptują regulamin. Warunkiem jest też posiadanie karty płatniczej.

Hulajnogi blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo nasi serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek. Szczegóły i zasady korzystania usług znajdują się na stronie www.blinkee.city .

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz