BizNews

GSK z większym biurem w Business Garden

Business Garden Poznań  Foto: materiały prasowe JLL

GSK, globalna firma z obszaru ochrony zdrowia, rozszerzyła umowę najmu w poznańskim parku biurowym Business Garden, gdzie po ekspansji będzie zajmować ponad 3 700 mkw. powierzchni. W procesie ustalania szczegółów najmu, które objęły między innymi renegocjacje, przygotowanie długoterminowej strategii oraz doradztwo techniczne, GSK wspierali eksperci z międzynarodowej agencji doradczej JLL.

GSK to największy w naszym kraju inwestor w branży farmaceutycznej. Firma działa w dwóch miastach w Polsce – Warszawie i Poznaniu, gdzie mieści się fabryka koncernu oraz centrum usług obsługujące procesy zakupowe oraz IT. Już wkrótce poznańskie biuro zwiększy zakres swoich kompetencji również o funkcje związane z obszarem finansów. Stąd decyzja o rozszerzeniu umowy najmu w Business Garden.

Poznań to jedna ze strategicznych lokalizacji GSK w Europie. W GSK Finance Hub – Europe będziemy świadczyć usługi finansowe związane z planowaniem i sprawozdawczością, a także bardziej złożone działania księgowe i rachunkowość zarządczą dla całego GSK w Europie. Tak ambitne plany muszą iść w parze z odpowiednią przestrzenią biurową, która pomieści nasz rosnący zespół i zapewni komfortowe warunki pracy na miarę strategii Modern Employer, którą obecnie wdrażamy w GSK Polska. Kompleks Business Garden doskonale spełnia nasze potrzeby – tłumaczy Andy Eastland, Regional Hub Lead, GSK Finance Hub – Europe.

Business Garden Poznań to nowoczesny park biurowy, który składa się z dziewięciu budynków oferujących 80 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej.

Użyte w artykule zdjęcia: © Piotr Krajewski http://pkrajewski.pl, materiały prasowe JLL

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz