Za nami ostatni dzień a Torze Poznań. Uczestnicy GTP2011 są właśnie w trakcie pożegnalnej imprezy. Jutro rozpocznie się ich podróż do domów. Życzymy szerokości i przyczepności. A da was mamy fotorelację ze szkoły jazdy jaką w tym roku odbyli przybyli do Poznania kierowcy.
Tak wyglądały niedzielne pokazy GTP2011 na ulicy Arcybiskupa Baraniaka.





![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-313x168.jpg)























































![Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna Park Moniuszki 1926 [IKC NAC] Foto: NAC / IKC - domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/06/7KL1iO-300x200.jpg)
Dodaj komentarz