K U L T U R A

Gdzie szukac biletów na TRANSATLANTYK?

Transatlantyk  Foto: Transatlantyk

TransatlantykNa stronie Ebilet oraz w sieci salonów Empik dostępne są już karnety i bilety na wydarzenia Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki Transatlantyk, który potrwa w Poznaniu od 5 do 13 sierpnia 2011. Karnety w cenie 90 zł upoważniają do wstępu na wszystkie płatne seanse odbywające w Multikinie 51 przy ul. Królowej Jadwigi 51 oraz w Kinie Muza przy ul. Św. Marcin 30. Bilety w cenie 10 zł za seanse płatne będą dostępne w tych placówkach w przedsprzedaży na tydzień przed rozpoczęciem festiwalu.

Karnety i bilety dotyczą poniższych sekcji festiwalowych:

– Transatlantyk Panorama – premiery i najciekawsze – naszym zdaniem – filmy sezonu 2010/11 z całego świata, w tym sekcja pt. Inna Ameryka – prezentująca współczesne kino Stanów Zjednoczonych, nieznany ląd pielgrzymów i kontrastów społecznych, pokazywany z punktu widzenia prowincji.

– 10 Niemieckich Głosów – najnowsze, nagradzane na całym świecie kino, nowe zjawiska, trudne tematy, debiuty, a także uznani twórcy.

– Nowe Kino Skandynawskie – przegląd najciekawszych filmów kina skandynawskiego.

– Kino klasy B “Ekstaza i Mdłości” – wieczorne seanse niskobudżetowego i amatorskiego kina z Hollywood z lat 50. i nie tylko.

– Retrospektywa Milośa Formana

Elektroniczne, wydrukowane potwierdzenia zakupu karnetów będą wymieniane w kasie festiwalowej w Multikinie 51 na drukowane karnety.

Na wszystkie pozostałe sekcje, czyli: Transatlantyk Docs, Transatlantyk Spotlight, Transatlantyk Eko, Transatlantyk Art, Rewolucje Arabskie – “Wczoraj i Dziś…” oraz Transatlantyk dla dzieci i pokazy Kina Plenerowego – wstęp jest wolny!!!

Osoby nie posiadające karnetów mogą odbierać bilety na bezpłatne seanse w dniu projekcji, w kasie kina. Karnet nie obejmuje Kina Kulinarnego.

Na e-bilet i w salonach Empik dostępne są też już pierwsze bilety na koncerty festiwalu – DJ Toda Terje, Quantic and his Combo Barbaro oraz KITTY, DAISY & LEWIS.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz