Aglomeracja

Fundacja All For Planet może zostać Dobroczyńcą roku

Stojaki rowerowe przy Bibliotece Raczyńskich 4  Foto: All for planet

Fundacja Allegro All For Planet walczy o głosy Internautów w konkursie „Dobroczyńca Roku” Jury doceniło jej kampanię „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie”, która popularyzuje jazdę na rowerze i poprawia infrastrukturę dla miłośników „dwóch kółek”. W Poznaniu jest już ponad 300 oryginalnych stojaków rowerowych, a w całej Polsce ponad 800.

Stojaki rowerowe przy Bibliotece Raczyńskich 4 Foto: All for planetJury konkursu nominowało Fundację do finałowej trójki w kategorii „Nowe technologie w społecznym zaangażowaniu”. Doceniono ciekawą formułę akcji, wykorzystanie mechanizmu grywalizacji, a także aplikację mobilną na smartfony. To właśnie za jej pomocą kilometry przejechane przez uczestników na rowerach trafiają na konto wybranego województwa. W tych regionach, których mieszkańcy są najbardziej aktywni, pojawiają się co roku nowe i designerskie stojaki rowerowe od Fundacji Allegro All For Planet.

Konkurs „Dobroczyńca roku” promuje firmy i organizacje, które są zaangażowane społecznie. Organizatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Głosowanie Internautów trwa do 14 kwietnia na stronie http://glosuj.dobroczyncaroku.pl

Stojaki rowerowe Foto: allegro

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz