Aglomeracja

Formoza w Poznaniu – jak dostać się do służb specjalnych?

Jednostki specjalne Formoza  Foto: materiały prasowe

Jak wygląda służba w jednostkach typu Special Operation Forces będzie można się dowiedzieć podczas specjalnego wydarzenia na Akademii Wychowania Fizycznego.

Celem spotkania jest przybliżenie słuchaczom specyfiki sprawności fizycznej, jaka wiąże się ze służbą w w wojskach specjalnych. W wystąpieniu prelegenci skoncentrują się na omówieniu obciążeń fizycznych i psychicznych podczas selekcji do służby oraz w kluczowych aspektach szkolenia w jednostkach specjalnych.

Podczas spotkania z żołnierzami zawodowymi przedstawiona zostanie służba w jednostkach typu Special Operation Forces, a w sesji Q&A prowadzący odpowiedzą na zadawane przez uczestników pytania. Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny – informuje Stanisław Kandulski, członek stowarzyszenia Centrum RozwojuObronności „Zielony Talizman”.

Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2023 o godz. 16.00, zaproszenie skierowane jest do studentów, a także wszystkich zainteresowanych specyfiką służby w wojskach specjalnych. Wydarzenie odbędzie się w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, przy ul. Królowej Jadwigi 27/39.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/113609214963356

Koelktor przy AWF już gotowy Foto: UMP
Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz