POZnań

Ferie w Poznaniu. Darmowa książka za zaliczenie gry miejskiej!

Olimpijska Gra Miejska  Foto: POSiR

Poznański Szlak Legend dla Dzieci to trasa do indywidualnego zwiedzania, pomysł na nieco inny rodzinny spacer po mieście. Na Szlak można wybrać się w dowolnym momencie – wystarczy tylko wziąć ze sobą folder z mapą oraz grą miejską, która z pewnością przypadnie do gustu i młodszym i starszym Szlakowiczom i Szlakowiczkom. Po prostu wszystkim tym, którzy lubią zagadki, poszukiwanie przygód i trochę inne miejskie spacery.

Wyjątkowa gra miejska wiedzie tajemniczym szlakiem, który prowadzi do miejsc-symboli związanych z poznańskimi legendami, gdzie czekają na Was zadania. Jedyne wskazówki do ich rozwiązania znajdują się właśnie w folderze, który można pobrać z zakładki SKARBIEC na naszej stronie www.szlaklegend.pl lub otrzymać w Bramie Poznania, Centrum Informacji Rodzinnej, Centrum Informacji Senioralnej oraz w punktach Centrum Informacji Turystycznej.

W trakcie ferii zimowych organizatorzy zapraszają do przejścia Szlaku z nagrodą! Każde dziecko, które weźmie udział w grze miejskiej i przyjdzie do Bramy Poznania z folderem z poprawnym rozwiązaniem zagadek otrzyma bezpłatną publikację „Koziołki, rury i czarcie ogony” z dziesięcioma legendami o Poznaniu. Książkę znajdziecie w punkcie informacyjnym Bramy Poznania w godzinach otwarcia instytucji.

Trasa do indywidualnego zwiedzania, nie obowiązują zapisy. Konieczne jest pobranie folderu z grą miejską (do samodzielnego wydrukowania: www.szlaklegend.pl/skarbiec – lub z punktów stacjonarnych, których listę również znajdziecie w SKARBCU).

Regulamin akcji dostępny na stronie oraz w siedzibie Bramy Poznania. Liczba publikacji przeznaczonych do dystrybucji w ramach akcji jest ograniczona. Szczegóły: https://www.szlaklegend.pl/skarbiec

Ferie z Poznańskim Szlakiem Legend dla Dzieci, 27.01 – 16.02.2020. Start: Parku Stare Koryto Warty (przy amfiteatrze). Meta: Plac Wolności

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR, UMP, Trakt Królewsko Cesarski / Brama Poznania

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz