Aglomeracja Swarzędz

ETC Swarzędz świętuje 25 urodziny

ETC Swarzędz  Foto: Piotr Krajewski / materiały promocyjne ETC

Wspólne gotowanie z kucharzem, podróżnikiem, uczestnikiem programu „Azja Express” – Pascalem Brodnickim to jedna z urodzinowych atrakcji w ETC w Swarzędzu.

To jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce swoje urodziny świętować będzie w sobotę i niedzielę. ETC powstało 25lat temu. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych klientów.

W sobotę odbędą się warsztaty live cooking z Pascalem Brodnickim – znanym kucharzem, prezenterem kulinarnym i podróżnikiem. Pascal zaprezentuje swoje popisowe dania i zaprosi do wspólnego gotowania, a także degustacji przygotowanych przez niego i uczestników warsztatów potraw.

Tego dnia kulinarnie wykazać się będą mogli także najmłodsi – przez cały dzień trwać będą warsztaty tworzenia mini-torcików urodzinowych dla ETC. Wszyscy klienci którzy w sobotę pojawią się w centrum, zostaną także poczęstowani pysznym, urodzinowym tortem.

Drugi dzień urodzin ETC również rozpocznie się o godz. 12.00. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści i wykonawcy, w tym m.in. piosenkarze i tancerze z sekcji wokalnej oraz tanecznej Ośrodka Kultury w Swarzędzu, a także uczniowie (instrumentaliści i wokaliści) ze szkoły muzycznej Muzza.

Ze swoimi słodkimi wypiekami zaprezentują się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Janikowie lub harcerze ze swarzędzkiego hufca. Przez całą niedzielę odbywać się także będą warsztaty zdobienia muffinek.

Użyte w artykule zdjęcia: Piotr Krajewski / materiały promocyjne ETC

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz