Sport

Energetyk rozgromił Jedynkę Poznań

Finał WIelkopolski Juniorów - Enea Energetyk Poznań - IUKS Je  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

W odbywającym się w Poznaniu Wielkopolskim Finale Juniorów w siatkówce biorą udział zespoły Enea Energetyka Poznań, Enea Energetyk Poznań II, IUKS Jedynka Poznań i LOMS Joker Piła. Dziś mamy drugi dzień zmagań.

Tym razem na hali D POSiRu spotkali się wczorajsi zwycięzcy obu meczów. Enea Energetyk Poznań i IUKS Jedynka Poznań. Od samego początku podopieczni Dominika Hajduka jasno postawili warunki na jakich odbywać się będzie dzisiejsze spotkanie. To w żadnym stopniu nie podcięło skrzydeł zawodnikom duetu trenerskiego Marcina Stachowskiego i Piotra Kołodziejskiego.

Jedynka Poznań jest debiutantem w tej części rozgrywek. Do tego ze wszystkich zespołów jako jedyna przebyła najdłuższą drogę, żeby stawić się w finale. Cieszy potencjał jakim dysponuje, choć nie ukrywajmy nie mają takiego doświadczenia, jak ich koledzy z Energetyka, którzy mogą swoje umiejętności szlifować na parkietach II i III ligi rozgrywek mężczyzn.

Końcowy wynik spotkania Enea Energetyk Poznań – IUKS Jedynka Poznań 3:0 (25:14, 25:13, 25:17)

W sobotę w Hali D Poznańskiego POSiRu, tzw. Cityzenie o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie LOMS Joker Piła i Enea Energetyk Poznań II. Jutro finał zawodów. Mecze rozpoczną się w niedzielę o godzinei 12:00 spotkaniem Enea Energetyk Poznań II – IUKS Jedynka Poznań, i zakończy się spotkaniem o godzinie 14:00 Enea Energetyk Poznań – LOMS Joker Piła

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz